Aktualności

Karnety 2024| Ostatnie dni sprzedaży wejściówek!

Trwa sprzedaż karnetów na mecze NovyHotel Falubazu Zielona Góra w sezonie 2024. Po dwóch latach przerwy znów będziemy emocjonować się rozgrywkami najlepszej żużlowej ligi na świecie. Awans zielonogórskiej drużyny Góra do PGE Ekstraligi świętowaliśmy przy pełnych trybunach stadionu przy Wrocławskiej 69. Atmosferę finałowego meczu zapamiętamy na długo, bo to było prawdziwe święto żużla! 

Wypełniony stadion i głośny doping od lat wyróżniają zielonogórskich kibiców. Ale w sezonie 2024 szczególnie liczymy na wsparcie i obecność naszych fanów, bo przed nami bardzo ważne zmagania. - Dobre wyniki powstają nie tylko dzięki walce na torze. To zaczyna się już wcześniej dzięki zaufaniu i dobrej atmosferze. Pod względem charakterologicznym chłopaki do siebie pasują. Wydaje mi się, że w tej rodzinnej atmosferze i wzajemnym wsparciu będzie największa moc naszej drużyny - powiedział nam Piotr Protasiewicz. Zdaniem wielu ekspertów, nasz zespół, zbudowany z myślą o sezonie 2024 powalczyć może nie tylko o utrzymanie. Mimo naszej dwuletniej nieobecności na ekstraligowych torach, postaramy się o korzystne wyniki i będziemy ambitnie walczyć o każde zwycięstwo. Wsparcie kibiców, będzie tu dodatkową wartością, która może zadecydować o końcowym sukcesie.

CENY KARNETÓW

Sektory K1-K10, A-G, I-J
Karnet normalny - 320 zł
Karnet ulgowy - 250 zł
Karnet dziecięcy - 100 zł

Sektor VIP Start
Karnet Vip Start - 1500 zł (wszystkie wydarzenia w sezonie 2024 + catering)
Karnet Vip Start dziecięcy - 300 zł (wszystkie wydarzenia w sezonie 2024 + catering)

Karnet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz powyżej 65 lat włącznie (decyduje dokładna data urodzenia)
Karnet dziecięcy przysługuje dzieciom do 13. roku życia (decyduje dokładna data urodzenia).


KARNETY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Karnet dla osoby niepełnosprawnej (poruszającej się na wózku inwalidzkim) + OPIEKUN: 1 PLN + 1 PLN, wyznaczone miejsce dla osoby niepełnosprawnej oraz miejsce numerowane dla opiekuna na sektorach C lub J (liczba miejsc ograniczona). 

W związku z procedurą przyznawania karnetów dla osób niepełnosprawnych w sezonie 2023/2024, poruszających się na wózkach inwalidzkich i dla ich opiekunów, uprzejmie prosimy o przesłanie:
• informacji o wybranych miejscach (sektor/rząd/miejsce)
• dokumentu, poświadczającego daną niepełnosprawność,
• danych osobowych wymaganych do wystawienia karnetów Zgłoszenie należy wysłać na e-mail: sekretariat@falubaz.com z dopiskiem "karnet za złotówkę" lub przekazać do Sklepu Kibica przy ul. Wrocławskiej 69.


CENY BILETÓW

Sektory K1-K10, A-G, I-J
Bilet normalny - 50 zł / 60 zł*
Bilet ulgowy - 40 zł / 50 zł*
Bilet dziecięcy - 20 zł

Sektor VIP Start
Bilet Vip Start bez cateringu - 130 zł / 150 zł*
Bilet Vip Start dziecięcy bez cateringu - 50 zł / 60 zł*

* ceny biletów na mecz z drużyną z Gorzowa, Leszna oraz inne wytypowane imprezy.

Przy zakupie karnetu na sezon 2024 kibic ma gwarancję zaoszczędzenia minimum 50 złotych w porównaniu do sumy cen pojedynczych biletów.

To jednak nie wszystko.


SPARINGI I ZAWODY MŁODZIEŻOWE

Przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych nasza drużyna weźmie udział w cyklu spotkań sparingowych. Natomiast w trakcie sezonu przy W69 obejrzymy, m.in. zawody Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, Pucharu Ekstraligi 250cc czy Drużynowego Pucharu Ekstraligi 250cc. Karnet na sezon 2024 upoważnia do bezpłatnego wstępu na wszystkich te zawody.

To ciągle nie koniec oszczędności.


NOWOŚĆ! U24 EKSTRALIGA

Od sezonu 2022 drużyny występujące w PGE Ekstralidze startują dodatkowo w U24 Ekstralidze. W tych rozgrywkach udział biorą młodzieżowe formacje, które rywalizują w tradycyjnym formacie ligowym. W sezonie 2024 po raz pierwszy rozgrywki U24 Ekstraligi zagoszczą w Zielonej Górze. Oznacza to dodatkowe emocje żużlowe przy W69.

Posiadacze karnetów na przyszły sezon także będą mieli zapewnione wejście na te pojedynki. Na zielonogórskim torze odbędzie się osiem spotkań w rundzie zasadniczej.

Cena pojedynczego biletu na mecz U24 Ekstraligi w Zielonej Górze: 10 złotych

To nadal nie jest koniec oszczędności.


MASZ KARNET? MASZ RABAT!

Program lojalnościowy dla karnetowiczów to kolejna nowość i kolejne korzyści dla kibiców! Wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy ciekawą ofertę rabatów, które otrzymają posiadacze karnetów na sezon 2024. Lista punktów, w których karnetowicze mogą liczyć na zniżkę, obejmuje, m.in. restauracje, sklepy wielobranżowe, salony urody czy różnego rodzaju punkty usługowe. Przy okazaniu karnetu otrzymacie atrakcyjną ofertę na wybrane produkty i tym samym zaoszczędzicie kolejne pieniądze!

Pełna oferta rabatów dla karnetowiczów: www.zuzel.falubaz.com/karnet-rabat


TAŃSZE BILETY NA MECZE FAZY PLAY-OFF
Posiadacze karnetów na sezon 2024 otrzymają zniżkę w wysokości 10 złotych na zakup biletów na mecze fazy play-off.


GWARANCJA MIEJSCA

Czy są jeszcze bilety? Pytanie, które często słyszeliśmy przed finałowym meczem sezonu 2023, nie musi paść w przyszłym roku. Posiadacz karnetów ma bowiem zapewnione miejsce na stadionie i nie musi się martwić o to, czy kupi bilet na mecz. 


GDZIE KUPIĆ KARNET?
Sprzedaż karnetów:
- stacjonarny Sklep Kibica przy W69 czynny w godzinach:
poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
sobota 10:00 - 14:00
- serwis internetowy biletynafalubaz.pl