Aktualności

Kibice wracają na trybuny!
Świetne wieści dla kibiców! Decyzją Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego od 15 maja kibice będę mogli wrócić na trybuny obiektów sportowych. W pierwszej kolejności zająć będzie można maksymalnie 25% pojemności stadionu.
 
Na tę informację czekaliśmy od kilku miesięcy. Ze względu na panujące obostrzenia, kibice nie mogli na żywo obejrzeć pierwszych spotkań PGE Ekstraligi. Sytuacja ta potrwa do 15 maja. Tego dnia udostępniona zostanie część trybun.
 
Karnetowicze z gwarancją miejsca!
Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, posiadacze ważnych karnetów na sezon 2021 mają pewność, że obejrzą nasze mecze na wykupionych przez siebie miejscach. Kibice, którzy się jeszcze na to nie zdecydowali, mogą nadal kupić karnety. Jednocześnie informujemy, że sprzedaż ta zostanie wstrzymana w momencie osiągnięcia 25% frekwencji.
 
 
Do 30 kwietnia istnieje możliwość wybrania trzech dostępnych alternatyw dla osób, które zakupiły wcześniej karnety. Można je zatrzymać i korzystać z nich w tym sezonie, można też przepisać na rok 2022. Ostateczną opcją jest zwrot.
 
 
Znów usłyszymy głośny doping
Pierwszym meczem przy W69, który będą mogli obejrzeć kibice będzie ten z Betardem Spartą Wrocław, zaplanowany na 30 maja. W każdym kolejnym zawodnicy znów będą cieszyć się obecnością kibiców, którzy są zawsze olbrzymim wsparciem.

- Decyzja o wpuszczeniu kibiców z pewnością dziś zelektryzowała i ucieszyła wszystkie kluby. Czekaliśmy na nią długo i z niecierpliwością. To dla nas powiew normalności po bardzo trudnych miesiącach. Pamiętajmy jednak o przestrzeganiu zasad i dbajmy o siebie, by z czasem wszystkie obiekty w naszym kraju mogły zostać otwarte w 100 procentach – mówi prezes ZKŻ SSA Wojciech Domagała.