Aktualności

#KSF23| Kup karnet i wspieraj Enea Falubaz w sezonie 2023

FALUBAZ to żużlowa marka, której bez Was by nie było. Wasza obecność, doping i wsparcie to nieodłączny element żużlowego widowiska. W sezonie 2023 także nie może Was zabraknąć, dlatego serdecznie zachęcamy do zakupu karnetów. I choć są trudne czasy, naszym kibicom gwarantujemy niezmienność cen w porównaniu do ubiegłego roku.

Krzysztof Buczkowski, Rohan Tungate, Przemysław Pawlicki, Rasmus Jensen, Luke Becker, Dawid Rempała, Michał Curzytek i Fabian Ragus chcą Wam pokazać znakomite ściganie i zapewnić niepowtarzalne emocje podczas każdego wyścigu przy W69.

Wasza obecność na stadionie determinuje naszych zawodników do widowiskowej jazdy i osiągania jak najlepszych rezultatów, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą karnetową na sezon 2023.

GDZIE KUPIĆ KARNET?

- stacjonarny Sklep Kibica przy W69 czynny w godzinach:
poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
sobota 10:00 - 14:00

- serwis internetowy biletynafalubaz.pl


CENNIK:

Sektory A1-A2,B-G,I-J,K1-K10
Karnet normalny - 250 PLN; miejsce numerowane
Karnet ulgowy - 190 PLN; miejsce numerowane
Karnet dziecięcy - 50 PLN; miejsce numerowane

Sektor VIP START
Karnet na miejsce numerowane na wszystkie zawody w sezonie 2023 + catering - 1000 PLN.
Karnet dziecięcy - 70 PLN, miejsce numerowane na wszystkie zawody w sezonie 2023.

KARNET SUPER VIP - 6000 PLN, miejsce numerowane na wszystkie mecze w sezonie 2023 (przeszklona, klimatyzowana restauracja zlokalizowana na prostej przeciwległej do startu, ekskluzywny catering, miejsce numerowane bezpośrednio przy restauracji, program zawodów)

KARNET DLA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ (poruszającej się na wózku inwalidzkim) + OPIEKUN: 1 PLN + 1 PLN, wyznaczone miejsce dla osoby niepełnosprawnej oraz miejsce numerowane dla opiekuna na sektorach C lub J.

KARNET ULGOWY przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz powyżej 65 lat włącznie (decyduje dokładna data urodzenia)

KARNET DZIECIĘCY przeznaczony jest dla dzieci do 13. roku życia (decyduje dokładna data urodzenia).


WSTĘP NA WSZYSTKIE SPARINGI I ZAWODY MŁODZIEŻOWE

Zakup karnetu to przede wszystkim oszczędność. Posiadacz całosezonowej wejściówki na sezon 2023 otrzyma możliwość bezpłatnego wejścia na wszystkie zawody młodzieżowe oraz sparingi przedsezonowe.


TAŃSZE BILETY W FAZIE PLAY-OFF

Każdy, kto ma karnet na sezon 2023, w fazie play-off kupi bilety o 10 zł tańsze.


PRZEKAŻ KARNET INNEMU KIBICOWI

Masz karnet, ale nie możesz wybrać się na mecz? Nic straconego. Za pomocą specjalnego formularza przepiszesz jednorazowo swoją wejściówkę na inną osobę. Dzięki temu Twoje miejsce nie zostanie puste.


OFICJALNE GADŻETY FALUBAZU W NIŻSZEJ CENIE

Posiadacze karnetów na sezon 2023 mogą liczyć na 10% zniżki przy zakupie całego asortymentu gadżetów, dostępnego w oficjalnym Sklepie Kibica przy W69.


KARNETY DLA PRACOWNIKÓW

Kibice, czyli pracownicy wielu lubuskich firm, są ważną częścią naszego zespołu, a ich obecność na stadionie przy W69 determinuje zawodników do widowiskowej jazdy i osiągania jak najlepszych wyników, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą karnetową i do złożenia zamówienia. Zachęcamy do nabywania karnetów w ramach Zakładowych Funduszy Świadczeń Socjalnych. Karnety dla firm to sprawdzona procedura z wykorzystaniem voucherów, umożliwiająca swobodny zakup i dysponowanie karnetem. Dopiero w kolejnym etapie następuje aktywacja właściwego karnetu w Sklepie Kibica przy W69.