Aktualności

Nabór do szkółki żużlowej. Dołącz do ekipy DuZersa

Jesteś młody, odważny, sprawny fizycznie i masz smykałkę do motoryzacji? Zgłoś się do szkółki żużlowej. Nabór odbędzie się 11 maja na zielonogórskim stadionie. Początek o godzinie 16:00.

Żużel to pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie przez dziadków i ojców. Chłopców, którzy np. w ten sposób połknęli żużlowego bakcyla i mają od 9 do 16 lat, zachęcamy do udziału w naborze do szkółki żużlowej.

Tym razem nabór przeprowadzimy nie w sali, a na świeżym powietrzu. Bezpośrednio na stadionie sprawdzimy sprawność fizyczną młodych ochotników. Liczymy na spore zainteresowanie, bo chłopcy od początku będą mogli poznać obiekt, na którym ścigają się ich żużlowi idole. Być może pojawią się też oni na testach – mówi Marek Hućko ze sztabu szkoleniowego.

Chłopcy muszą się zgłosić z rodzicami/opiekunami prawnymi. Spotkanie będzie podzielone na kilka etapów. Trenerzy podczas zajęć sprawdzą m.in. kondycję, wiedzę o Falubazie i motocyklach. Pozostałe informacje dotyczące zasad przyjęcia do szkółki zostaną podane na spotkaniu 11 maja.

Masz dodatkowe pytanie dotyczące naboru? Napisz do nas na adres junior@falubaz.com