Aktualności

Pentel Polska z Falubazem w sezonie 2022

Pentel Polska to kolejna firma, na której znaczące wsparcie możemy liczyć w sezonie 2022. Przedsiębiorstwo, którego fundamentem są mocne rodzinne więzi i profesjonalizm, działa w podbydgoskim Osielsku.

Firma Pentel założona w 1946 roku w Tokio  jest jednym z liderów na światowym rynku artykułów piśmiennych, cenionych w niemalże wszystkich zakątkach Europy i świata. To producent szerokiej gamy wyrobów do pisania, rysowania, prac kreatywnych, przydatnych w szkole, biurze i domu oraz w szeroko rozumianym przemyśle.

Wysoka jakość produktów to znak rozpoznawczy Pentela. Ponadto, firmę wyróżnia lojalność, rzetelność i zaangażowanie w speedway, dlatego możemy wspólnie cieszyć się udaną współpracą od lat – mówi prezes ZKŻ SSA Wojciech Domagała. 

Kibice zapewne doskonale kojarzą tę nazwę, bowiem od 1998 roku Pentel wspiera karierę naszego kapitana Piotra Protasiewicza. - To już 23 lata przyjaźni między mną a firmą Pentel, bo nie jest to relacja biznesowa, a znajomość, w której możemy na sobie polegać w każdej sytuacji. To też dla mnie znakomita wiadomość, że firma, którą doskonale znam i podziwiam jest również przyjacielem klubu, który reprezentuję - mówi nasz żużlowiec.

Razem spadliśmy z ekstraligi , razem awansujmy do ekstraligi, czego bardzo życzę drużynie i wspaniałym zielonogórskim kibicom – mówi Marek Stachowicz, przedstawiciel firmy Pentel.