Aktualności

PePe i DuZers z szansami na zwycięstwo w SPBC 2016

Przed ostatnią rundą SBP w Ostrowie Wielkopolskim aż pięć drużyn liczy się w walce o zwycięstwo. Międz pierwszą i piątą drużyną są 3 punkty różnicy.

Między pierwszą a piątą ekipą startującą w rozgrywkach SBP 2016 jest różnica zaledwie trzech punktów. Oznacza to, że w Ostrowie Wielkopolskim będziemy świadkami niesamowitej walki o triumf w zawodach.

Po pierwszej rundzie, w której wygrał Monster Energy Team, a drugie miejsce dość pechowo zajął BOLL Team, wydawało się, że faworytów Speedway Best Pairs już poznaliśmy. Tymczasem, turniej w Landshut przewrócił wszystko do góry nogami. Monster Energy Team oraz BOLL Team praktycznie zamknęły tabelę, a te ekipy, które w Toruniu pojechały słabiej, znalazły się na czele.

Tym samym, przed ostatnią rundą w Ostrowie Wielkopolskim ex-equo na pierwszym miejscu znajduje się Monster oraz Fogo Power. Obie drużyny mają na swym koncie po 13 punktów. Tuż za nimi plasuje się eport2000.pl Team z 12 punktami.

Zaraz za podium Nice Racing oraz Boll Team z dziesięcioma punktami. Nice Racing po słabych zawodach w Toruniu, zajął drugie miejsce w Landshut. BOLL Team odwrotnie. Po pechowej porażce w finale na MotoArenie, kompletnie zawiódł na One Solar Arena.

Klasyfikacja po dwóch rundach SBPC 2016:
1.Monster Energy Team 13 punktów
2. Fogo Power 13 punktów
3. eport2000.pl Team 12 punktów (Piotr Protasiewicz)
4. BOLL Team 10 punktów (Patryk Dudek)
5. Nice Racing 10 punktów
6. TRANS MF Pro Race Team 8 punktów
7. City Team 2 punkty

Zbliżona punktacja sprawia, że kibice, którzy przybędą na zawody do Ostrowa Wielkopolskiego będą świadkami niesamowitego ścigania. Której drużynie przypadnie tytuł najlepszej żużlowej pary? Na to pytanie poznamy odpowiedź już 4 czerwca!

Z tej okazji organizatorzy zawodów przygotowali dla kibiców ceny wejściówek na następującym poziomie:

- bilet normalny – 39 zł
- bilet ulgowy – 29 zł (przysługuje dzieciom i młodzieży uczącej się do 25 roku życia, emerytom, rencistom)
- pakiet VIP Silver – 250 zł
- pakiet VIP Gold – 500 zł
- dzieci do 7 roku życia wchodzą na stadion za darmo