Aktualności

Piotr Protasiewicz: Żałuję, że jedziemy bez kibiców

Jutrzejsze Derby Ziemi Lubuskiej będą kolejnym wyjątkowym pojedynkiem między drużynami z Zielonej Góry i Gorzowa. Niestety, ze względu na reżim sanitarny, mecz ten rozegrany zostanie bez udziału publiczności.

- Bardzo żałuję, że niedzielny mecz pojedziemy bez udziału kibiców. Szczególnie nasi fani potrafią stworzyć niesamowitą atmosferę na meczach, a jeśli chodzi o mecze derbowe to byłaby to jeszcze bardziej wyjątkowe. Liczę jednak, że wszyscy licznie zasiądą przed telewizorami i będą trzymać za nas kciuki. Pojedynki Zielonej Góry z Gorzowem elektryzują kibiców i media, ale także żużlowców. To takie zawody, które potrafią wiele wnieść, jeśli chodzi o formę czy podbudowanie żużlowca - powiedział Piotr Protasiewicz w magazynie Speedway+.

Jak kapitan Marwis.pl Falubazu Zielona Góra ocenia szanse obu drużyn przed niedzielnym pojedynkiem?
- Dotychczasowe mecze pokazują, że gorzowianie są klasową drużyną. My tutaj nie szukamy ustawień, aby przeszkodzić rywalowi, tylko takich, które będą nam pomocne. Tor musi pasować nam i to jest najważniejsze. Zachowujemy jednak spokój i robimy swoje przygotowując się do niedzielnego spotkania - dodał PePe.

Mecz Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów w niedzielę od godziny 19:15. U nas od rana relcja #FalubazLive prosto z W69.