Aktualności

Pokażmy serce do walki!

Pokażmy serce do walki! Z takim hasłem rozpoczynamy kolejny etap przygotowań do niedzielnego meczu z FOGO Unią Leszno. Zielonogórzanie, którzy aktualnie zajmują siódme miejsce w tabeli, chcą wygrać aby mocno poprawić swoją sytuację przed końcówką rundy zasadniczej.

 Do dziś wszyscy pamiętamy fantastyczny występ chorwackiej reprezentacji piłkarskiej, która na mundialu w Rosji po heroicznej i ambitnej postawie dotarła aż do wielkiego finału. Drużyna skazywana na porażkę pokonywała po drodze takie piłkarskie potęgi jak chociażby Anglia czy Argentyna. Chorwatów, za ich upór w dążeniu do celu, pokochał cały świat.

Tak walczący Falubaz, chcielibyśmy zobaczyć w niedzielę w starciu z liderem PGE Ekstraligi - FOGO Unią Leszno. To, że naszych zawodników stać na świetną jazdę, doskonale wiemy. Pokazał to chociażby ostatni ligowy mecz przy W69, w którym pewnie pokonaliśmy Betard Spartę Wrocław i zgarnęliśmy trzy meczowe punkty. Ilu z Was żałowało, że zostało w domu i nie widziało tego pojedynku na żywo?

BILETY NA MECZ Z FOGO UNIĄ LESZNO W SPRZEDAŻY

Przed nami kolejny mecz, w którym nie jesteśmy faworytem, ale w którym musimy wspiąć się na wyżyny możliwości. FOGO Unia Leszno to drużyna, którą można pokonać, co udowodniły już drużyny z Tarnowa i Częstochowy. Będzie to jednak bardzo trudne zadanie. Jego realizacja wymaga pełnej mobilizacji nas wszystkich.

Zapraszamy do udostępniania poniższego plakatu z hasłem przed niedzielnym meczem na Facebooku. W piątek jednej osobie, która post udostępni, wręczymy 10 zaproszeń na mecz z FOGO Unią Leszno!