Aktualności

Przekaż 1% na Fundację Falubaz Pomaga

Tysiące paczek świątecznych dla potrzebujących, zbiórki i licytacje dla chorych dzieciaków, wycieczki dla podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych – to udało się zrobić od 2013 roku, kiedy powstała Fundacja Falubaz Pomaga. Teraz możemy razem jeszcze więcej, mocniej, bardziej! Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego dla Fundacji Falubaz Pomaga. Dzięki temu motto We Are Falubaz Family nabierze znacznie piękniejszego znaczenia.

Falubaz Pomaga to hasło, które motywuje kibiców nie tylko Zielonogórskiego Klubu Żużlowego SSAi Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra do wspierania potrzebujących niezmiennie od kilku lat. Hasło, które sprawiło, że powstała fundacja o takiej nazwie. Pod jej opieką znajdują się przede wszystkim dzieci z lubuskich domów dziecka, a także ciężko chorzy najmłodsi kibice naszej drużyny, dla których organizujemy zbiórki i licytacje.

Prezesem Fundacji jest Senator Rzeczypospolitej Polskiej Robert Dowhan, a wiceprezesem Piotr Protasiewicz: – Dla nas, rodziców, nie ma nic cenniejszego niż dzieci. Gdy zmagają się z takim dramatem, jak choroba czy wypadek, Falubaz Pomaga przekazuje im pieniądze na leczenie oraz rehabilitację. Od kilku lat każdy z nas może tak wspierać słabszych, chorych, potrzebujących przeznaczając swój 1% na organizację pożytku publicznego. Zachęcam Was, by teraz – po raz pierwszy – była to Fundacja Falubaz Pomaga – mówi kapitan Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra.

Przekaż 1% na Fundację Falubaz Pomaga

KRS 0000458164