Aktualności

Weekend z Falubazem | Liga przy W69, w niedzielę turniej w Niemczech

Przed nami kolejny ciekawy weekend ze sportowymi emocjami. Tym razem wyjątkowo rozpocznie go ligowy mecz naszych żużlowców. W sobotę do akcji wkroczą m.in. zaprzyjaźnieni z nami piłkarze oraz rugbyści. W niedzielę żużlowy czwórmecz międzynarodowy z udziałem pięciu zawodników Stelmetu Falubazu Zielona Góra.

Weekend z Falubazem rozpoczynamy dzisiaj o godzinie 20:30 przy W69. Mecz z MRGARDEN GKM Grudziądz zapowiada się wyjątkowo ciekawie, a powrót do ścigania Artioma Łaguta dodaje dodatkowego smaczku dzisiejszej rywalizacji. W sobotę kibiców z Zielonej Góry zapraszamy na mecz rugbystów Watachy, która zmierzy się z mocną ekipą Arki Rumia. Wieczorem będziemy natomiast trzymali kciuki za Martina Smolinskiego i jego występ w eliminacjach do SEC 2019.

Ciekawe zawody odbędą się w niedzielę. Nasi żużlowcy po raz drugi zostali zaproszeni na międzynarodowy czwórmecz w Neustadt/Donau. Martin Smolinski będzie reprezentował barwy swojego kraju, czyli Niemiec. Sebastian Niedźwiedź, Mateusz Tonder, Damian Pawliczak i Jakub Osyczka pojadą w zespole Polski.

Do zobaczenia na trybunach!

26.04.2019 (piątek)
20:30 PGE Ekstraliga Stelmet Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz W69 INFORMATOR KIBICA

27.04.2019 (sobota)
16:00 I liga rugby Wataha Rugby Club Zielona Góra - Rugby Club Arka Rumia stadion przy ulicy Wyspiańskiego w Zielonej Górze
17:00 IV liga piłki nożnej Czarni Witnica - Falubaz Gran-Bud Zielona Góra
19:00 I runda elim. Speedway European Championship Martin Smolinski Stadion Milenium 

28.04.2019 (niedziela)
14:00 czwórmecz międzynarodowy Martin Smolinski, Sebastian Niedźwiedź, Mateusz Tonder, Damian Pawliczak, Jakub Osyczka stadion żużlowy w Neustadt/Donau