Aktualności

#ZIELOD| Wyjątkowa prezentacja na meczu z Orłem

Kibiców wybierających się na sobotni mecz Enei Falubazu Zielona Góra z H.Skrzydlewska Orłem Łódź zapraszamy do wcześniejszego przyjścia na stadion. Pierwszy bieg tego spotkania rozpocznie się o godzinie 16:30, ale atrakcje dla kibiców przygotowaliśmy już od 15:00.

Punktualnie o godzinie 15:00 otwarte zostaną bramy zielonogórskiego stadionu. Wtedy też wystartuje Strefa Falubaziaka z atakcjami z okazji Dnia Dziecka.

Ciekawie będzie także podczas oficjalnej prezentacji obu drużyn. Rozpocznie się ona o godzinie 16:15, a wspólnie z Jorge Firweorks, przygotowaliśmy efektowny pokaz fajerwerków, który warto zobaczyć.

Bilety na sobotni mecz Enea Falubaz Zielona Góra - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w sprzedaży w serwisie biletynafalubaz.pl


NOWOŚĆ! Pakiety grupowe dla grup dziecięcych i młodzieżowych!

Podczas meczu z H.Skrzydlewska Orłem Łódź świętować będziemy Dzień Dziecka! Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę dla grup dzieci i młodzieży, bilety w cenie 20 złotych! 

Pakiet dla grup dzieci i młodzieży:
- minimum 20 osób
- bilety w promocyjnej cenie 20 złotych dla wszystkich
- miejsca na całej grupy w jednym sektorze

Zgłoszenia grup przyjmujemy do 30 maja włącznie pod adresem wycieczki@falubaz.com


Kup bilet przez internet i wygraj atrakcyjne nagrody!

Wszystkich kibiców zachęcamy do zakupu biletów w serwisie biletynafalubaz.pl. To najszybsza i najwygodniejsza forma zakupu wejściówek na zawody żużlowe w Zielonej Górze. W kilka minut, bez wychodzenia z domu, staniesz się posiadaczem biletu, a także będziesz miał szansę wygrać atrakcyjną nagrodę!

Wśród wszystkich kibiców, którzy zakupią bilety na mecz Enea Falubaz Zielona Góra - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w serwisie biletynafalubaz.pl, rozdamy cztery atrakcyjne nagrody!

Nagrody:
- komplet odzieży teamowej Enei Falubazu Zielona Góra na sezon 2023 (bluza i koszulka)
- podwójne zaproszenie VIP na kolejny mecz ligowy w Zielonej Górze
- zestaw gadżetów o wartości 200 złotych
- koszulka Falubazu z podpisami całej zielonogórskiej drużyny

UWAGA! Bilety zakupione w serwisie biletynafalubaz.pl nie muszą być wydrukowane. Wystarczy przy wejściu na stadion okazać elektroniczną wersję biletu w telefonie.


Prezent z okazji Dnia Dziecka

Bilety dziecięcy na mecz Enea Falubaz Zielona Góra - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź będzie ważny także na mecz Enea Falubaz Zielona Góra - Trans MF Landshut Devils!