Aktualności

ZIELUB| Komentarze po meczu

Marwis.pl Falubaz Zielona Góra nieznacznie przegrał z Motorem Lublin w piątkowym meczu. Najlepiej w naszej drużynie zaprezentował się Patryk Dudek - zdobywca 15 punktów. Mimo jego bardzo dobrej postawy oraz starań Maxa Fricke i Mateja Zagara nie udało się zwyciężyć w spotkaniu czwartej rundy przy W69. Liderem gości był Grigorij Łaguta. Świetnie spisali się również juniorzy Wiktor Lampart i Mateusz Cierniak. 

Trener Motoru Lublin Maciej Kuciapa: Tor był bardzo dobrze przygotowany, a my do końca walczyliśmy o jak najlepszy wynik.

Piotr Żyto: Nasza młodzież w tych pierwszych meczach pokazała się z dobrej strony. Teraz trafili na najlepszych juniorów, bo uważam, że Częstochowa i Lublin mają najlepszą formację juniorską.

Grigorij Łaguta: Jestem zadowolony na 100 procent, wszystkie ustawienia mi dziś pasowały. Mimo defektów Mikkela Michelsena, nasza praca w drużynie przyniosła efekty.

Patryk Dudek: W końcówce trochę nadrobiliśmy, ale to jednak nie wystarczyło na odpracowanie strat, które zdarzyły nam się w środkowej części zawodów. Mimo wszystko gratulacje dla Damiana. Choć miał słabsze starty, szarpał na trasie i dowiózł cenne punkty. Jak popracuje jeszcze nad startami, może być dla nas kluczowym zawodnikiem w końcowej fazie ligi.

Matej Zagar: Motor Lublin był dziś zdecydowanie lepszy, szczególnie ich formacja juniorska. Zrobimy wszystko, by zatrzeć złe wrażenie i powalczyć o jak najlepszy wynik w kolejnym meczu.