Aktualności

#KSF2k19 Styczeń - Kwiecień

Rozpoczynamy podsumowanie roku 2019 w wykonaniu naszej drużyny. Żużlowcy Stelmetu Falubazu Zielona Góra w styczniu i lutym intensywnie przygotowywali się do zbliżającego się sezonu. W marcu rozpoczęli treningi na torze w Zielonej Górze, a także wzięli udział w cykli meczów towarzyskich. W kwietniu natomiast odjechaliśmy trzy ligowe spotkania w PGE Ekstralidze.

STYCZEŃ 2019

Falubaz trenuje. W górach, na plaży i w siłowniach
Zaśnieżone stoki w Białce Tatrzańskiej, słoneczne plaże na Fuerteventurze, sale gimnastyczne i siłownia - w takich miejscach żużlowcy Falubazu Zielona Góra przygotowują się do zbliżającego się dużymi krokami sezonu żużlowego 2019.
Falubaz zagrał w 27. finale WOŚP
Falubaz Zielona Góra zagrał w 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasi przedstawiciele pojawili się na koncertach w Zielonej Górze, Czerwieńsku, Sulechowie oraz Krośnie Odrzańskim.
DuZers wrócił do jazdy. Kontuzja ręki to już historia!
Dwie dobre informacje z obozu Patryka Dudka. Nasz zawodnik dziś wrócił do ścigania w na YCF Arenie jeździł na pitbike-ach. Nas cieszy przede wszystkim informacja o powrocie do pełnej sprawności DuZersa.
LUTY 2019
DuZers piątym sportowcem Ziemi Lubuskiej
W miniony weekend ogłoszono wyniki 56. plebiscytu Gazety Lubuskiej na najlepszych i najpopularniejszych sportowców Ziemi Lubuskiej. Wśród nagrodzonych zawodników znalazł się Patryk Dudek, które zajął piąte miejsce w kategorii najlepszy lubuski sportowiec.
Nabór do grupy F16 Falubaz Girls
W zielonogórskim hotelu Ruben odbył się kolejny etap naboru do grupy F16 Falubaz Girls. Kandydatki na ambasadorki Falubazu zaprezentowały się przed jury w skład którego weszli Paulina Pospieszna, prezes ZKŻ SSA Adam Goliński, Piotr Protasiewicz, Patryk Hilmantel oraz Rademenez, czyli Radosław Blonkowski.
#FalubazSuperCamp2019 (pigułka)
Żużlowcy Falubazu Zielona Góra wrócili z pięciodniowego zgrupowania w Szklarskiej Porębie. Nasza drużyna po raz trzeci z rzędu zakwaterowana była w resorcie Norweska Dolina.
Super Bankiet Falubazu z udziałem sponsorów i żużlowców
W zielonogórskim hotelu For-Rest odbył się w piątek Super Bankiet Falubazu z udziałem sponsorów oraz żużlowców naszej drużyny. Podczas tego wyjątkowego wieczoru podziękowano darczyńcom klubu, oraz świetnie bawiono się na parkiecie oraz w specjalnie zaaranżowanym kasynie.
Falubaz z dwiema drużynami w cyklu DMPJ!
Rozgrywki o Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w sezonie 2019 zapowiadają się dla nas wyjątkowo ciekawie. Po raz pierwszy Falubaz wystawia do tej rywalizacji dwie drużyny! Oznacza to jeszcze więcej ścigania dla naszych najmłodszych zawodników.
Patryk Dudek wśród najlepszych sportowców Zielonej Góry!
W miniony weekend ogłoszono wyniki XVI Plebiscytu na 5 najlepszych sportowców Zielonej Góry. Wśród nagrodzonych znalazł się nasz przedstawiciel - Patryk Dudek.
Porozumienie Akcjonariuszy ZKŻ SSA
Porozumienie Akcjonariuszy. Zarząd ZKŻ SSA informuje że w dniu 27 lutego 2019 roku odbyło się walne zgromadzenie akcjonariusz ZKŻ SSA, które podjęło uchwałę o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki poprzez emisję nowych akcji w liczbie 4694, uchwalając wyłączenie prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy i skierowania nowej emisji akcji do Miasta Zielona Góra.
MARZEC 2019
Pierwszy trening przy W69 w sezonie 2019 (video)
Udało sie! 8 marca, kilka minut przed godziną 14:00 żużlowcy Falubazu wyjechali na tor przy W69. W ponad dwugodzinnym trening udział wzięli między innymi Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek, Martin Vaculik, Nicki Pedersen czy Michael Jepsen Jensen.
Miasto Zielona Góra we wtorek oficjalnie przystąpiło do Zielonogórskiego Klubu Żużlowego SSA, stając się jednym z akcjonariuszy Sportowej Spółki Akcyjnej.
#FalubazTV | Chrząszcz Brzmi w Trzcinie: Polska - Dania
Językowe starcie Polska - Dania, pomiędzy Patrykiem Dudkiem i Nicki Pedersenem. Kto spisał się lepiej? Patryk Dudek mówiąc po duńsku, czy Nicki Pedersen próbując swoich sił w języku polskim?
 
FOGO Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra 49:41
Trening punktowany pomiędzy FOGO Unią Leszno a Stelmet Falubazem Zielona Góra zakończył się wynikiem 49:41.
Stelmet Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno 32:58
Na torze w Zielonej Górze odbyło się rewanżowe spotkanie sparingowe z FOGO Unią Leszno. Pierwszy mecz odbył się wczoraj w Lesznie, gdzie triumfowała Unia. Dziś również lepsi okazali się leszczynianie.
ROW Rybnik - Stelmet Falubaz Zielona Góra 46:44
Po kilkumiesięcznej przerwie Stelmet Falubaz Zielona Góra powrócił do Rybnika. Tym razem zielonogórscy zawodnicy zmierzyli się z pierwszoligową drużyną podczas treningu punktowanego. 
Stelmet Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik 54:36
Spotkanie rewanżowe z ROWem Rybnik zakończyło się definitywnym zwycięstwem Gospodarzy 54:36. Trening punktowany od samego początku kontrolowany był przez zielonogórską ekipę.
KWIECIEŃ 2019
Złoty Kask: Protasiewicz i Niedźwiedź w finale!
Świetne informacje napłynęły do nas z Ostrowa Wielkopolskiego oraz Tarnowa, gdzie rozegrano dziś turnieje eliminacyjne do finału Złotego Kasku. Awans do kolejnej fazy rywalizacji wywalczyli Piotr Protasiewicz oraz Sebastian Niedźwiedź!
FalubazTV | Promo 2019
Przed nami kolejny ekscytujący sezon żużlowy. Stelmet Falubaz po poważnych wzmocnieniach chce wrócić do gry o medale.

Wygrywamy w inauguracji PGE Ekstraligi 2019! Stelmet Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń 53:37
Inauguracja sezonu 2019 dla Stelmet Falubazu Zielona Góra! W meczu z Get Well Toruń nasi zawodnicy odnieśli zdecydowane zwycięstwo.
Przegrywamy we Wrocławiu. Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra 49:41
Żużlowcy Stelmetu Falubazu Zielona Góra z pierwszą porażką w sezonie 2019. W meczu II rundy PGE Ekstraligi zielonogórzanie okazali się gorsi od Betardu Sparty Wrocław. W naszym zespole zabrakło punktów juniorów, a dodatkowo każdy z seniorów zaliczył minimum jedną wpadkę.
Minimalna wygrana. Stelmet Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz 46:44
Wielkie emocje przy W69 w meczu III rundy PGE Ekstraligi. Zielonogórzanie po zaciętej walce pokonali MRGARDEN GKM Grudziądz 46:44.