Aktualności

Andrzej Huszcza: Jestem pewien, że obronimy PGE Ekstraligę dla Zielonej Góry

Przed Marwis.pl Falubazem Zielona Góra ostatni mecz rundy zasadniczej na własnym torze. W spotkaniu z FOGO Unią Leszno zielonogórzanie mogą zapewnić sobie utrzymanie w rozgrywkach PGE Ekstraligi. O końcowym sukcesie przekonany jest Andrzej Huszcza - legenda zielonogórskiego żużla.

Derbowy mecz był ciekawy. Tak jak powiedział trener Piotr Żyto, ładnie przegraliśmy. Szkoda, że nie było w naszym składzie jednego zawodnika, który punktował by na poziomie 6 punktów. Wtedy wyglądałoby to jeszcze lepiej i pewnie byśmy z Gorzowa meczowe punkty. Zakończyło się jednak inaczej i z pewnością pozostaje duży niedosyt. Walczymy jednak dalej. Wszystko jest nadal w naszych rękach - powiedział nam Andrzej Huszcza.

Jestem pewien, że obronimy PGE Ekstraligę dla Zielonej Góry. Liczę, że uda się to zrobić już w niedzielę. Drużyna z Leszna wprawdzie potrafi pojechać w Zielonej Górze dobre zawody, ale nasi zawodnicy są w dobrej dyspozycji i powinniśmy wykorzystać atut własnego toru. Nasi zawodnicy w Zielonej Górze są w stanie punktować na dużo wyższym poziomie niż na wyjazdach. Niedzielny mecz rozstrzygniemy na naszą korzyść. Stawiam na czteropunktową wygraną Falubazu - stwierdził Pan Andrzej.

BILETY NA MECZ Z FOGO UNIĄ LESZNO W SPRZEDAŻY