Aktualności

Andrzej Huszcza sprzeda pierwsze karnety na sezon 2024!

Już w sobotę 18 listopada o godzinie 10:00 ruszy sprzedaż karnetów na mecze Enei Falubazu Zielona Góra w sezonie 2024. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych najwierniejszych kibiców. W stacjonarnym Sklepie Kibica przy W69 w rolę sprzedawcy wcieli się legenda zielonogórskiego żużla - Andrzej Huszcza.

Spotkanie z najbardziej utytułowanym żużlowcem Falubazu to nie jedyna niespodzianka, która czeka w sobotę na kibiców. Pierwsi fani, który zakupią karnety na sezon 2024, otrzymają koszulkę #JestEkstra, wyprodukowaną w limitowanej liczbie z okazji awansu Enei Falubazu Zielona Góra do PGE Ekstraligi. Koszulki te nie trafiły nigdy do sprzedaży, a ich ostatnie sztuki rozdamy w sobotę najszybszym kibicom. Liczba koszulek jest mocno ograniczona, więc warto odwiedzić Sklep Kibica już o 10:00.

To jednak nie wszystko. Każdy kibic, który w sobotę 18 listopada zrobi zakupy w stacjonarnym Sklepie Kibica, otrzyma w prezencie plakat z Drużyną F, przedstawiający skład Enei Falubazu Zielona Góra na sezon 2024!

Dla kibiców przygotowaliśmy jeszcze jedną niespodziankę. Fani będą mogli zrobić sobie zdjęcie z pucharem, który drużyna Enei Falubazu Zielona Góra otrzymała za wygranie rozgrywek 1. ligi żużlowej!

Sobotnie spotkanie z Andrzejem Huszczą w Sklepie Kibica przy W69 będzie też okazją do wsparcia akcji Falubazowe Mikołajki. Już po raz 15. w grudniu odwiedzimy placówki opiekuńcze oraz szpitale i wręczymy najmłodszym Falubaziakom świąteczne prezenty. Każdy z kibiców może wziąć czynny udział w tej akcji przekazując słodycze, które trafią do paczek. Słodycze będzie można przekazywać od soboty w Sklepie Kibica przy W69.